DŮLEŽITÁ RADA PRO VÝBĚR AUTOŠKOLY

Vítejte na stránkách naší Autoškoly - Blanka. Právě si budete pročítat jednu z nejdůležitější částí těchto stránek, kde se Vám pokusíme dát pár rad, jak si vybrat autoškolu, která Vám poskytne výcvik podle zákona 247/2000 Sb., který jasně definuje, jak má výcvik v autoškole vypadat.

Pro buy generic propecia online
buy clomid
buy priligy
kamagra online
levitra online
spoustu lidí je důležitá cena výcviku v autoškole a proto, pokud nám telefonují a chtějí získat nějaké informace, tak se omezí jen na dotaz "Kolik u Vás stojí autoškola". Je to správná otázka, ale je důležité se zeptat i na další záležitosti, které mají vliv na konečnou cenu výcviku. Například jestli je v této ceně zahrnutý kompletní výcvik včetně závěrečné zkoušky. V některých autoškolách se i za první závěrečnou zkoušku platí až 1000,-. Další položkou, která se Vám může odrazit v celkové ceně je i cena "kondiční jízdy". Tuto jízdu můžete potřebovat v případě, že si i po absolvování všech vyučovacích hodin jízd nebudete pořád jisti za volantem, a budete se chtít ještě nějakou jízdou navíc zdokonalit. I přes veškerou Vaši i naši snahu se závěrečná zkouška na poprvé nemusí povést a pak budete muset jít na "opravné zkoušky". Proto je velmi důležité se informovat i na cenu této opravné zkoušky.

Vlastní kvalita výuky je ještě důležitější, než to, kolik zaplatíte za výcvik. Nejlepší jsou přímé zkušenosti z absolvované výuky v autoškole. Je velmi důležité si vybrat autoškolu, kde se Vám budou věnovat na 100%.

Vřele doporučujeme zajít do Vámi předběžně vybrané autoškoly a podívat se, jaké má zázemí a jak na Vás zapůsobí personál.

Při výcviku si pohlídejte, aby Vám byla poskytnuta kompletní výuka. Ze zákona jste povinni absolvovat na skupinu "B" 28 vyučovacích hodin jízd. Obvykle se jezdí 14 jízd po 90 minutách. Krácení těchto jízd a hrubost učitelů je asi největší prohřešek autoškoly vůči uchazečům. Dále máte nárok na minimálně 12 vyučovacích hodin teorie, 2 vyučovací hodiny údržby vozidla a 4 hodiny zdravotnické přípravy.

Pokud jste si vybrali autoškolu podle těchto rad a přesto nejste spokojeni s přístupem autoškoly k Vám a Vaší výuce, máte ze zákona právo i v průběhu výcviku převést tento výcvik do jiné autoškoly. Autoškola je povinna Vám tento přestup umožnit a navrátit Vám peníze za nedokončený výcvik. Je ale potřeba počítat s tím, že si autoškola naúčtuje nějaký storno poplatek. O jeho výši se informujte před zahájením Vašeho výcviku.


Kolektiv Autoškoly – Blanka, Plzeň